سرچشمه  شرکت تلویزیون ال جی به 5 سال راه اندازی گلدستار بر می گردد. ال جی الکترونیک اکنون یک شرکت تابعه از گروه ال جی است و عملا بخشی از صنعت الکترونیک کره است. دفتر مرکزی این شرکت در سئول است.

قیمت تلویزیون ال جی 4k

قیمت تلویزیون ال جی 4k ؟ بستگی به مدل تلویزیون ال جی دارد تلویزیون ال جی در ایران با گارانتی گلدایران است تلویزیون ال جی ساخت کشوره کره است برای اطلاع از قیمت تلویزیون ال جی میتوانید به سایت های معتبر فروشگاه ال جی مراجعه فرمایید.


تلویزیون ال جی

  • تلویزیون ال جی گلدایران |تلویزیون الجی

تلویزیون ال جی بیایید یک قدم اول برگردیم: آنچه گفته می شود از نظر SD ، HD ، FULL HD و غیره برای توصیف مشخصات فنی تلویزیون ها در واقع نمایانگر وضوح تصویر آنهاست که هر کدام پرش بزرگی در کیفیت تصویر از قبلی. آنها بودند. رزولوشن در واقع ساده ترین و ابتدایی ترین عامل برای تشخیص کیفیت تصویر است و تعداد پیکسل ها را در یک مانیتور نشان می دهد که در دو بعد افقی و عمودی نمایش داده می شود


پیکسل ها کوچکترین عناصری هستند که می توانند روی صفحه نمایش داده شوند تا یک تصویر کلی ایجاد شود. اصطلاح 4k فقط برای تلویزیون نیست بلکه برای فناوری مانند دوربین ، تلفن هوشمند ، تبلت ، مانیتور و به طور کلی هر دستگاهی که دارای نوعی اتصال صفحه باشد است. امروزه همه شرکت های بزرگ از جمله سونی ، تلویزیون سامسونگ و غیره سعی در ایجاد مدل های جدید و گسترش این فناوری دارند.